neděle 26. ledna 2014

Svíčka Bath and body works

Ahoj holky, tak jsem tu alespoň s jedním krátkým článkem a to o svíčce bath and body works, nevím jestli tuhle značku svíček, ale i mnoho dalšího jako mýdel, antibakteriálních gelů, tělových mlék atd. znáte, ale američanky je velice rády kupují a já se jim ani nedivila. Vypadalo to všechno tak krásně.. Proto jsem byla hrozně ráda,když je dala Plum na svůj eshop, ale bohužel nepřidávala tak často nové produkty, takže se na mě nikdy nedostalo. Hrozně jsem toužila po nějaké svíčce a po antibakteriálním gelu. A tak jsem byla nadšená když je moje oblíbená blogerka Pavlinna17 dala na svůj eshop a to docela v hojném množství.

 Já si vybrala jednu z Vánočních vůní a to SPICED WREATH a to mini verzi, viděla jsem na jejich oficiálním eshopu, že prodávají velikosti 3, mini, normal a pak tu velkou se třemi knoty. Pavlínka má ale jen velikosti 2 a to buď mini, která stojí 149,-Kč a nebo velkou za asi 549,-Kč. Tahle vůně byla popsaná jako vůně červených jablek, skořice a vanilky. Takže jsem si to představovala jako ty svíčky od značky Glade, protože tu vůni po červených jablcích přímo miluji. Ale tato svíčka voní úplně jinak, upřímně z ní moc jablka necítím, pouze velké množství koření. Takže jsem byla docela zklamaná.

Co mě dál trošku překvapilo, že ta mini verze svíčky je teda opravdu MINI, myslela jsem, že je trošku větší, ale tak dobu hoření udávají 10-15 hodin, což zase není špatné.

Pro představu Vám sem dávám fotku svíčky se svíčkou čajovou, aby jste si tedy mohly představit, jak že je teda vlastně svíčka velká :)

Jinak ale vůně je intenzivní jak po zapálení, tak i když ji sfouknete, já ji mám zapálenou vždy jen tak 15 minut, protože mi pokoj provoní tak, že víc intezivní vůni, bych snad ani nesnesla :)

Měla jsem už i svíčku od YC tu velkou a pro porovnání mi to příjde tak nastejno, co se týče s intenzitou vůně, ale zase Bath and body works mají podle mě hezčí obaly a člověka to přímo nutí si od nich něco koupit :)


A co vy, měly jste už možnost tuhle svíčku vyzkoušet? A byly jste z ní nadšené, nebo naopak? Určitě dejte vědět do komentářů

1 komentář:

  1. my sme zas mali veľké sviečky (3 knôty, plechové viečko), s nejakou tropickou vôňou a už ani neviem akú ešte, bolo to zelené a tuším tam bol kokos :D straašne dlho vydržali. ako hovoríš, stačí ich mať chvíľu zapálené a celkom to postačuje, tá vôňa je intenzívna, dlho sa drží vo veľkom priestore. dokonca keď sme nechali sviečky bez viečka, bolo ich jemne cítiť. boli skvelé!
    tiež od nich máme telové mlieka, intenzívne voňajú, ich mixy ovocia a kvetín sú jedinečné, je to skoro ako vytvoriť parfém.

    OdpovědětVymazat

Děkuji Všem za komentáře mířené k tématu a to ať už negativní tak pozitivní :)